Diyarbakır Kons İş İlanları

Gazinolar , Barlar ve Pavyonlar birçok alanda çalıştırmak üzere konsomatris, solist, dansçı, garson alanlarında bayan personel hizmetinden yararlanma ihtiyacı duymaktadır. İnci Menajerlik ajans Türkiye’nin her bir yerindeki iş yeri sahipleriyle bağlantısı sayesinde güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir. Kons iş ilanları özellikle internet sayesinde oldukça karşımıza çıkıyor. İnci Menajerlik elit iş arayan kons bayanlara tüm sosyal haklarını dikkate alarak tamamen işçisini koruma altına alarak en uygun yere yerleştirmektedir. İnci Menajerlik tüm sorumlu ilanlarında tek istenilen kriterlerin maddelerde belirtilen koşullara uygun olmanız.

KONS BAYAN İLANLARINDA BEKLENEN ÖZELLİKLER

Konuşma diksiyonun akışkan olması, kılık kıyafetleri gazino , bar , pavyon ve gece klubünün kriterleri uygun ve çekici olmalı,18 yaş üstü ve 35 yaş altında olmalıdır, Herhangi bir fiziksel engeli bulunmaması, sağlıkla ilgili sorunu olmayıp çalışmaya elverişli olması.

KONS BAYAN SAĞLANACAK İMKANLAR

500 TL ile 1500 TL arasında günlük ücret Tüm sosyal haklardan (sgk) yararlanma imkanı,İş yerine gidiş ve gelişlerde servis imkanı verilmektedir ,Yeme ve içme masrafları çalıştığı yerden karşılanacaktır ,En iyi şekilde konaklama sağlanacaktır, Ekstra primlerden ve imkanlar sağlanacaktır.

Başvuruda bulunduğunu ilan ile ilgili en hızlı şekilde olumlu olumsuz dönüş yapılacak ve size en uygun mekan belirlenerek yerleştirmeniz ve hemen yevmiyenin başlıyacaktır. İsterseniz ilanların altındaki formlarda isterseniz iletişim numaramızdan bizleri arayarak aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz. İnci Menajerlik olarak Türkiye’nin dört bir tarafında çalışan işçilerimizle profesyonel hizmet sunmaktadır. Önce iş güvenliği ve işçimizin haklarının her zaman arkasındayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.